10. papierowa Swidnica24.pl już jest!

  5

  Wszystko o Galerii Świdnickiej – od gruzów do otwarcia, przez rekrutację i nowy konkurs naszego portalu, o gwiazdach i filmach na Festiwalu Reżyserii Filmowej, o świdnickim piwie na Festiwalu Piw w naszym mieście – to i znacznie więcej znajdą Państwo w 10-tym już numerze papierowego wydania portalu Swidnica24.pl. Bezpłatna gazeta w nakładzie  25 tysięcy egzemplarzy czeka  na Czytelników m.in. Urzędzie Miejskim, starostwie, Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Gminy. Jeszcze dzisiaj trafi  wprost do Państwa skrzynek pocztowych!

  Jak krok po kroku przebiegała jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Świdnicy, którą jest Galeria Świdnicka,  jakie sklepy znajdą w niej klienci i kto może liczyć na pracę? Przeczytają Państwo tylko w Swidnica24.pl! Kiedy napijemy się świdnickiego piwa Marzegorz – tylko u nas najświeższe informacje o nowym festiwalu złocistego trunku. Jakie filmy i jakie gwiazdy pojawią się na Festiwalu Reżyserii Filmowej? Te wiadomości w papierowym wydaniu Swidnica24.pl. Te i znacznie więcej!

  Obok wiadomości z życia miasta bulwersujące sprawy z sądowej wokandy, przegląd wydarzeń sportowych, wyjątkowe przepisy kulinarne czarodziejki Penelopy i konkursy. Tylko nasi Czytelnicy będą mieli szanse jako ostatni tuż przed otwarciem Galerii Świdnickiej zobaczyć jej wnętrze i wygrać atrakcyjną nagrodę. Jak to zrobić? Warto spawdzić w papierowym wydaniu Swidnica24.pl.

  Zapraszamy do lektury!

  Poprzedni artykułZ mobilną kamerą na psi problem [VIDEO]
  Następny artykułWięcej pracy w strefie