Wóz dla ochotników

  1

  Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukowa dostali w prezencie od zakładu Steel.S Poland z podstrefy Żarów  nowy wóz strażacki. Strażacy uczestniczący w spotkaniu nie kryli radości i zadowolenia z faktu otrzymania nowego wozu, dlatego przygotowali dla dyrektora fabryki specjalną niespodziankę. Ową niespodzianką była obecność świętego Mikołaja oraz figurka świętego Floriana, która złożona została na ręce Daniele Merlino – dyrektora fabryki Steel.S Poland.

  Daniele Merlino z firmy Steel. S Poland dokonał uroczystego przekazania kluczyków strażakom z Bukowa, życząc, aby ów samochód sprawował się jak najlepiej, służył mieszkańcom całej gminy, niosąc pomoc w momentach zagrożenia, a przede wszystkim wracał szczęśliwie z każdej akcji.

  Swoje podziękowania złożyły także Radne Wspólnoty Samorządowej panie: Urszula Ganczarek oraz Iwona Nieradka, gratulując jednocześnie strażakom tak wymarzonego podarunku. Korzystając z okazji dokonały uroczystego i oficjalnego przekazania dokumentów nowego wyposażenia  samochodu – akumulatora, sfinansowanego właśnie przez Wspólnotę Samorządową.

  Nowy nabytek dla Bukowa to samochód lekki Iveco Daily z napędem 4×2. Mamy nadzieję, że nowoczesność wyposażenia i  bardzo dobry stan techniczny pojazdu zapewnią jeszcze wiele lat bezawaryjnego i mobilnego działania w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz zwiększą możliwość reagowania podczas zagrożenia potencjalnego powodzią.

  Magdalena Pawlik

  Poprzedni artykułKup prezent, pomóż dzieciom
  Następny artykułPierwsze biuro – Akademia Biznesu odc. 5 [VIDEO]