Wojciech Murdzek wśród najlepszych

  37

  W jubileuszowej 5. edycji konkursu Innowator prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek znalazł się w finałowym gronie najlepiej ocenionych polskich samorządowców.

  – W kategorii człowiek Roku Polskiego Samorządu przydzielono pięć pierwszych miejsc. To dla mnie wielka przyjemność znaleźć się w tym doborowym gronie obok m. in. Adama Struzika, marszałka Województwa Mazowieckiego czy Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia, który został laureatem konkursu. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że pochodzi od koleżanek i kolegów samorządowców. To oni nominowali najlepszych ze swojego grona i tylko oni mogli oddawać głosy na swoich faworytów – podkreśla Wojciech Murdzek.

  Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy

  Organizatorem konkursu Innowator jest Centrum im. Adama Smitha, warszawski opiniotwórczy instytut naukowo-badawczy. Konkurs rozgrywany jest w czterech kategoriach: Człowiek Roku Polskiego Samorządu, Najlepiej Zarządzane Jednostki 2011, Najlepszy Projekt i Najlepsze Spółki 2011. O najwyższe noty rywalizują osobistości i przedsięwzięcia z samorządowego środowiska.

  Gala finałowa miała miejsce 2 grudnia w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Podczas uroczystości wiceprezydent Centrum Andrzej Sadowski, wręczając nagrody, podkreślał zasługi samorządów. – To co rząd wyczynia z samorządami, jest nie do wytrzymania. A wy sobie mimo tego fantastycznie radzicie. Wasza aktywność i dobra jakość rządzenia budzi podziw i uznanie.

  Agnieszka Dochniak

  Biuro Prezydenta

  Poprzedni artykułRozbili zorganizowaną grupę przestępczą [FOTO/VIDEO]
  Następny artykułMają oko na licealistów