„Wigilia na placu Jana Pawła II” – pod dachem

  0

  Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zorganizuje w tym roku nietypową wigilię. Uwaga – ze względu na złe warunki pogodowe spotkanie zostaje przeniesione do siedziby Centrum przy ul. Długiej 33.

  – Organizacje pozarządowe na co dzień działają społecznie w wielu dziedzinach życia – od pomocy charytatywnej po sport. Bezinteresownie pracują na rzecz dzieci, młodzieży, osób starszych i potrzebujących. W ten szczególny dzień będą razem w sercu miasta. Zapraszam wszystkich członków organizacji pozarządowych w środę, 21 grudnia,  na wspólny opłatek i kolędowanie – mówi Sławomir Mazurek, prezes Unii Przedsiębiorców Dolnego Śląska.

  Stowarzyszenie to wygrało konkurs na prowadzenie Sudeckiego Centrum przy ul. Długiej 33.

  – Wspólna wigilia to dobra okazja do podziękowania za współpracę i niesienie pomocy świdniczanom, a także wspieranie ich pasji. Cieszę się, że Centrum przy ul. Długiej nie jest tylko nowym budynkiem, ale miejscem, gdzie tętni życie. Powstają tam nowe pomysły i ciekawe inicjatywy, a wszystko to z pożytkiem dla świdniczan – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.
  Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 grudnia o godzinie 17.00 w siedzibie Sudeckiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33. Będą życzenia i opłatek, a dla wszystkich zgromadzonych wystąpią artyści z Młodzieżowego Domu Kultury oraz Zespół Pieśni i Tańca „Jubilat”. Wigilijny barszcz przygotują świdniccy harcerze.

  Poprzedni artykułZaprojektuj monetę
  Następny artykułŚwiąteczna “Kawa w samo południe”