Do wypadku doszło 27 grudnia podczas prac remontowych, przeprowadzanych na kominie Fabryki Wagonów. Młody mężczyzna stracił 4 palce.
24-latek z Bielska-Białej pracował przy wzmacnianiu konstrukcji komina. Podczas wciągania obręczy lina dźwigu zahaczyła o dłoń robotnika i ucięła palce. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i po opatrzeniu zwolniony do domu.
Sprawą zajmują się policja i Państwowa Inspekcja Pracy.





![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking-ul.-Slowianska-100x75.jpg)



![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)
![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)