Papierowa Swidnica24.pl pod choinkę

  1

  Kolejny numer Swidnica24.pl ujrzał światło dzienne. Już niebawem 25 tysięcy egzemplarzy trafi do Państwa skrzynek pocztowych.

  W najnowszym wydaniu przeczytacie Państwo wspomnienia Jacka Sługockiego na temat wydarzeń sprzed 30 lat. Jacek Sługocki  w stanie wojennym był internowany i aresztowany, a później skazany wyrokiem ówczesnego sądu za działalność podziemną. 15 grudnia 2009 r. prezydent Lech Kaczyński odznaczył Sługockiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

  Ich świat jest taki, o jakim marzy wielu. Pełen dalekich podróży, bywania w tzw. towarzystwie, choć dzisiaj to raczej salony pełne celebrytów, realizowania marzeń, nawet takich zupełnie niemożliwych. Ale wszystko to okupione niezwykle ciężką pracą, stresem i szaleńczą pogonią z terminem, dokładnością i perfekcją. W produkcji telewizyjnej i filmowej to podstawa. Bez tego, jak twierdzą Dorota i Tomasz Kurzewscy, który wybrali ten fach, niczego się nie osiągnie. Jak spełniają się marzenia opowiadają Wacławowi Piechockiemu Dorota i Tomasz Kurzewscy.

  Każdy sukces, nawet ten najmniejszy, ma sens, gdy informacja o nim dotrze do jak najszerszego kręgu odbiorców. Zwłaszcza teraz, kiedy czasy mamy byle jakie, a kryzysowe zmory zaczynają wyzierać z każdego kąta. Potrzeba nam dostrzegania i cieszenia się z najmniejszych nawet zwycięstw. Dlatego Swidnica24.pl ogłasza plebiscyt na Świdniczanina roku 2011 i Klapę roku 2011. Kupon do głosowania znajdziecie w gazecie. Szczegóły już niebawem na łamach portalu internetowego Swidnica24.pl. Dla głosujących przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

  Papierowa Swidnica24.pl  to także aktualne informacje ze Świdnicy i powiatu świdnickiego, a dla miłośników czarującej Penelopy przepis na prawdziwy wigilijny barszcz.

  Redakcja

  Poprzedni artykułPojazdy będą usuwane na koszt właściciela
  Następny artykułNowa dyrektorka Domu Dziecka