Liga Pływacka rozpoczęta

    0

    3 grudnia na basenie przy Szkole Podstawowej nr 4 rozegrano I edycję Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas IV. Na starcie pojawiło się 152 zawodników z 16 klubów Dolnego Śląska. Reprezentacja UKS SVIDA w składzie : Emilia Dzięcielska, Maja Siembab, Maja Jóźwik i Jakub Borowy osiągnęła zadawalające wyniki startując stylem grzbietowym na dystansie 50 metrów i 100m stylem zmiennym.

    Zawodnicy UKS SVIDA uzyskali wysokie wyniki nawiązując wyrównana walkę z silnymi klubami wrocławskimi.

    Wyniki zawodników UKS SVIDA:

    50 m grzbietowym Dziewcząt

    1. FIEDKIEWICZ Kornelia 01 Klub Sportowy WANKAN 37.41

    2. CIESIUL Karolina 01 Klub Sportowy WANKAN 38.61

    3. HALICKA Lidia 01 MKS Juvenia Wrocław SSP 72 40.34

    4. JURCZYK Karolina 01 MUKS Aquarius Bielawa 40.97

    5. BARAN SONIA 01 Uks Koral Wrocław 41.58

    6. DELIMAT CYNTIA 01 Uks Koral Wrocław 42.43

    7. RACZYK Hanna 01 MKS Juvenia Wrocław SSP 72 42.76

    8. ŚMIELAK NATALIA 01 Wks Śląsk Wrocław 43.02

    9. BLACHOWSKA SYLWIA 01 Mks Juvenia Wrocław Sp-46 43.83

    10. GROMCZEWSKA Roksana 01 MUKS Aquarius Bielawa 43.84

    11. DZIĘCIELSKA Emilia 01 UKS SVIDA Świdnica 43.95

    19. SIEMBAB Maja 01 UKS SVIDA Świdnica 45.49

    24 JÓŹWIK Maja 01 UKS SVIDA Świdnica 46.91

    50 m grzbietowym Chłopców:

    1. PIOTROWSKI KACPER 01 WKS Śląsk Wrocław 38.38

    2. BEŁTOWSKI Krystian 01 MKS 9 Dzierżoniów 39.21

    3. ADAMCZAK JAKUB 01 Piranie 41.05

    4. BOBOWIEC MAKSYMILIAN 01 WKS Śląsk Wrocław 41.16

    5. BOROWY Jakub 01 UKS SVIDA Świdnica 41.19

    100 m zmiennym Dziewczęta

    1. CIESIUL Karolina 01 Klub Sportowy WANKAN 1:27.23

    2. JURCZYK Karolina 01 MUKS Aquarius Bielawa :29.04

    3. HALICKA Lidia 01 MKS Juvenia Wrocław SSP 72 1:30.86

    4. MOŚCIŃSKA KAMILA 01 Mks Juvenia Wrocław Sp-46 1:33.53

    5. FIEDKIEWICZ Kornelia 01 Klub Sportowy WANKAN 1:33.86

    6. DZIĘCIELSKA Emilia 01 UKS SVIDA Świdnica 1:35.81

    14. SIEMBAB Maja 01 UKS SVIDA Świdnica 1:42.00

    19. JÓŹWIK Maja 01 UKS SVIDA Świdnica 1:43.91

    100 m zmiennym Chłopcy

    1. PIOTROWSKI KACPER 01 Wks Śląsk Wrocław 1:24.76

    2. BOBOWIEC MAKSYMILIAN 01 Wks Śląsk Wrocław 1:25.97

    3. BEŁTOWSKI Krystian 01 MKS 9 Dzierżoniów 1:26.28

    4. GREBER Artur 01 Klub Sportowy REKIN 1:28.51

    5. ADAMCZAK JAKUB 01 Piranie 1:30.92

    6. SZNAJDER Filip 01 Redeco Wrocław 1:32.89

    7. BOROWY Jakub 01 UKS SVIDA Świdnica 1:33.34