Dobre wyniki na Mistrzostwach [FOTO]

  1

  Ponad 110 zawodników uczestniczyło 4 grudnia 2011 r. w Mistrzostwach Dolnego Śląska w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce. Zawody zostały rozegrane w Świdnicy na Hali Sportowej przy ul. Pionierów. Organizatorem imprezy był Dolnośląski Związek Sportów Gimnastycznych we Wrocławiu i sekcja Akrobatyki Sportowej przy MKS POLONIA Świdnica.

  Bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności zawodnicy naszej sekcji zdobywając czołowe lokaty w swoich konkurencjach. Z okazji świętego Mikołaja  wszyscy uczestnicy Mistrzostw otrzymali  paczki, co wywołało wielką radość wśród zawodników.

  Wyniki zawodników naszej sekcji: Złoty medal – dwójka żeńska w klasie młodzieżowej: Zuzanna Gąsior i Małgorzata Cyrbes Złoty medal – dwójka męska w klasie III: Szymon Pas i Mateusz Zięba Złoty medal – dwójka męska w klasie II: Dorian Pas i Bentkowski Szymon Złoty medal – dwójka mieszana w klasie III: Malwina Hasik i Jan Socha Złoty medal – trójka żeńska w klasie II: Kamila Cyniak, Weronika Zięba i Emilia Zięba Złoty medal – skoki na ścieżce w klasie młodzieżowej: Zuzanna Gąsior Srebrny medal – skoki na ścieżce w klasie młodzieżowej: Anna Drożdż Srebrny medal – skoki na ścieżce w klasie młodzieżowej: Jakub Gaszyński 4 miejsce – skoki na ścieżce w klasie młodzieżowej: Roksana Niedziałkowska 7 miejsce – skoki na ścieżce w klasie młodzieżowej: Małgorzata Cyrbes Trenerami klubowymi zawodników są: Tomasz Gołowkin i Piotr Pas

  Zdjęcia SKOTOM

  [photospace]

  Poprzedni artykułBędzie drastyczna podwyżka?
  Następny artykułWynieśli papierosy i alkohol