Zbudują dach nad głową

  0

  Rusza czwarta edycja popularnej akcji społecznej „Dach nad głową”. Już w najbliższą sobotę 12 listopada na terenie świdnickiego hipermarketu Leroy Merlin piętnaście pięcioosobowych drużyn złożonych z uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu świdnickiego, dzierżoniowskiego i wałbrzyskiego będzie malować, przyklejać, dekorować. Co w tym roku?

  Były już budy dla psów, karmniki i wymarzone domki z klocków lego. W tym roku chcemy pomóc fruwającym przyjaciołom. Specjalnie dla nich mali pomocnicy wykonają budki lęgowe. Te trafią po całej akcji do Nadleśnictwa Świdnica. A drużyna, która wykona najładniejszą budkę zgarnie wycieczkę do Świebodzickiego Wodnego Centrum Rekreacji i bon o wartości 1000 złotych do wykorzystania w Leroy Merlin. Głosować będą klienci sklepu oraz powołane w tym celu specjalne jury, złożone z organizatorów i patronów akcji.

  Ruszamy w sobotę 12 listopada o godzinie 9.00. Od 13 do 19 listopada wykonane przez uczniów budki lęgowe będzie można podziwiać w świdnickim hipermarkecie Leroy Merlin. Klienci sklepu otrzymają także specjalne kupony do głosowania, na ich zdaniem najładniejszą budkę. O tym, która drużyna będzie szaleć w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach, dowiemy się już 22 listopada.

  Poprzedni artykułŚwidnicki Imprezownik
  Następny artykułŚwięto Niepodległości [PROGRAM]