Święto Niepodległości na sportowo

  1

  W piątek, 11 listopada,  jak co roku będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz czwarty proponuje mieszkańcom spędzenie tego dnia na sportowo.

  Wszystkich, którzy w ten sposób chcieliby  uczcić  ten szczególny dzień, OSiR zaprasza do świdnickiego Rynku. Tam będzie zlokalizowany start i meta Biegu Niepodległości – mówi dyrektor Edmund Frączak.

  Trasa biegu wyznaczona została ulicami przylegającymi bezpośrednio do Rynku. I tak zawodnicy pobiegną ulicą Długą, Daleką , Pułaskiego i wbiegną ponownie do Rynku. Jedna pętla liczy 800 metrów, organizatorzy zaplanowali 5 okrążeń.

  Chcielibyśmy zachęcić do tej formy spędzania czasu jak największą ilość świdniczan i mieszkańców okolicznych miast. Samo bieganie to wiele korzyści dla organizmu – mówi Rafał Ząbczyk z działu marketingu OSiR.

  W biegu może wziąć udział każdy kto czuje się na siłach. Start przewidziano na o godzinę 13.00, od godziny 11 w holu świdnickiego teatru będą przyjmowane zapisy chętnych. Więcej informacji będzie można znaleźć również na stronie www.osir.swidnica.pl

  (Osir)

  Poprzedni artykułWałbrzycha skok na wspólną kasę?
  Następny artykułKawa w samo południe [VIDEO]