Wjechała w przystanek przed cmentarzem [FOTO]

  83

  Trzy osoby ranne na ulicy Pionierów. Ford ka wjechał na tymczasowy przystanek MPK przed cmentarzem przy alei Brzozowej, na którym przebywało czworo ludzi. Jedna kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala Latawiec. Dwie lżej ranne przechodzą badania. Czwartej osobie nic się nie stało.

  Do zdarzenia doszło o 9.10. 52-letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem podczas wyjazdu z parkingu tymczasowego, utworzonego na łące poniżej ulicy. Jechała zbyt szybko i odbiła się autem od krawężnika, wpadając z impetem na chodnik. Jedna z poszkodowanych ma poważne obrażenia twarzy. Kierująca fordem była trzeźwa. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, zaledwie tydzień temu otrzymała prawo jazdy. Sprawę bada policja. Nie ma informacji o utrudnieniach w ruchu.

  Aktualizacja: Po opatrzeniu na oddziale ratunkowym świdnickiego szpitala dwie osoby, poszkodowane w zdarzeniu, zostały zwolnione do domów. U najbardziej pokrzywdzonej lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu, jednak nadal nie wiadomo, na jak długo pozostanie na leczeniu. Kobieta jest pod opieka lekarzy z Latawca – informuje oficer dyżurny KPP w Świdnicy.

  asz/tepe

  [photospace]

  Poprzedni artykułKwesta dla bezdomnych
  Następny artykułŚwidnickie cmentarze [VIDEO]