Odbili więźnia, porwali policjanta [VIDEO]

  35

  Przed bramą więzienia stoi samochód konwojowy w środku znajduje się przestępca. Nagle niespodziewanie padają strzały. Zamaskowani mężczyźni terroryzują dowódcę, uwalniają więźnia, ciężko ranią kierowcę samochodu, a na teren Aresztu Śledczego wrzucają butelkę z podejrzaną substancją i uciekają w sobie tylko znanym kierunku. Policja zarządza blokadę wszystkich dróg wylotowych ze Świdnicy. W Areszcie Śledczym dochodzi do skażenia chemicznego. Przed więzieniem znajduje się kilkudziesięciu przechodniów, im też zagraża niebezpieczeństwo.

  W tym samym czasie jeden z osadzonych zaczyna się awanturować. Interweniować musi oddział Służby Więziennej. Nie dali mu żadnych szans. Szybko został spacyfikowany. Specjalna grupa pościgowa nad zalewem Witoszówka dopada terrorystów i odbija policjanta.

  Zobacz VIDEO z dzisiejszych wydarzeń na ulicy Trybunalskiej.

  Te sceny rozegrały się dzisiaj o godzinie 10:00. Na szczęście nikt nie zginął, nikt nie został postrzelony, a skażenie chemiczne to tylko fikcja. Były to ćwiczenia dowódczo – sztabowe służb mundurowych i Pogotowia Ratunkowego.

  txt/foto/video

  tepe

  [photospace]

  Poprzedni artykułKliknij na pracownię multimedialną!
  Następny artykułŚwiatowy sukces Magdy Korzystki z I LO