Namaluj magię świąt

  0

  Co roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem a nadesłane projekty kart zadziwiają pomysłowością i kunsztem wykonania. Mowa o dorocznym konkursie plastycznym na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową, który tradycyjnie ogłosił burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz.

  Tematem konkursu jest interpretacja tytułowego hasła: „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Zadaniem uczestników jest przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej.

  Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców Świebodzic oraz okolic. Praca może być wykonana dowolną techniką i formacie. Projekty będą przyjmowane do 16 listopada 2011 r. w sekretariacie Urzędu Miejskiego, ul. Rynek 1, a także w Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego, ul. Świdnicka 7, pokój nr 3 (poniedziałki, środy, czwartki w godz. 7:30-15:30, wtorki: 7:30-16:00 i piątki: 7:30-15:00). Można je także nadsyłać pocztą na adres: Urząd Miejski, ul. Rynek 1, 58-160 Świebodzice z dopiskiem: konkurs „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

  Agnieszka Bielawska-Pękala
  Rzecznik prasowy UM
  w Świebodzicach
  Poprzedni artykułPo konwencie starostów Dolnego Śląska
  Następny artykułChciał wysadzić rodzinę i dom