Kartka świąteczna dla Benedykta XVI

    2

    W tym roku mamy rekordową liczbę projektów, wybranych w dorocznym konkursie na Najładniejszą kartkę świąteczną. W piątek, 18 listopada, komisja konkursowa wybrała te najbardziej oryginalne i urzekające spośród setek nadesłanych. Nagrody główne trafią do 8 autorów, a aż 30 prac otrzymało wyróżnienia.

    Nagrodzone projekty zostaną wydrukowane i wysłane wraz z oficjalnymi życzeniami od burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza do wielu instytucji, firm, a jedna powędruje jak co roku do Watykanu, do papieża Benedykta XVI.

    [photospace]

    Oto autorzy zwycięskich prac:

    Aleksandra Mielczarek, kl. VI, Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Cierniach
    Emilia Kaczmarczyk, kl. Ic, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
    Joanna Iczakowska, kl. IIId, Gimnazjum nr 1
    Joanna Majewska, LO w Świebodzicach
    Małgorzata Galanta, Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
    Mateusz Marcinkowski, kl. IV, PZSI w Cierniach
    Michał Mielczarek, kl. I, PZSI w Cierniach
    Karolina Dziakowicz, kl. IIId, Gimnazjum nr 1

    Wyróżnienia

    Adam Stosik, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach
    Adrian Kowalik, Gimnazjum nr 2
    Aleksandra Sobiesiak, kl. VIc, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
    Angelika Krynicka, kl. Va, Publiczna Szkoła Podstawa nr 4
    Anna Kąsiel, kl. Iia, Gimnazjum nr 2
    Dorota Gęglawa, Gimnazjum w Witoszowie
    Ewa Polińska, DPS w Jaskulinie
    Grzegorz Kolendo, DPS w Świebodzicach
    Hanna Grzeleńska, kl. IVa, SP nr 4
    Zuzanna Grzeleńska, grupa Misie, Publiczne Przedszkole nr 2
    Jagoda Serafin, lat 6, grupa Motylki, Przedszkole nr 2
    Jakub Kaliś, kl. IIIa, SP nr 3
    Jakub Pajor, lat 6, grupa Stokrotki, Przedszkole nr 2
    Jakub Rutkowski, grupa Biedronki, Przedszkole nr 2
    Jarosław Tomczyk, DPS w Świebodzicach
    Julia Mikołajczyk, kl. IVa, SP nr 2
    Justyna Dworzyńska, kl. IIIb, Gimnazjum nr 1
    Karol Sztebel, kl. IIb, SP nr 3
    Małgorzata Łysoń, DPS w Jaskulinie
    Mateusz Kuźma, lat 6, grupa Motylki, Przedszkole nr 2
    Michalina Drzał, lat 6, grupa Biedronki, Przedszkole nr 2
    Michał Mazur, kl. IIc, SP nr 3
    Paulina Dobosz, kl. IId, Gimnazjum nr 1
    Paweł Jarosz, kl. VIa, SP nr 3 (dwie prace wyróżnione)
    Piotr Ślusarczyk, kl. IIa, SP nr 3
    Sylwia Podgórska, kl. Va, SP nr 4
    Szymon Szkarlat, lat 6, grupa Słoneczka, Przedszkole nr 3 Niezapominajka
    Tomasz Łacny, kl. Ib, SP nr 2
    Wiktoria Partyka, kl. IIIa, SP nr 4