Do kogo trafiły wejściówki?

  6

  Okazuje się, że świdniczanie potrzebują obok rozrywki popularnej także spotkań z poezją. Ponad 100 osób zgłosiło chęć otrzymania bezpłatnej wejściówki na spektakl w wykonaniu Jana Nowickiego, z poezją ks. Jana Twardowskiego. I zgodnie z zapowiedzią wylosowaliśmy 2 osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia do teatru na 20 listopada.

  Wejściówki wylosowali pani Marta Knach i pan Adam Szurmański. Gratulujemy, o sposobie odbioru zaproszeń poinformujemy drogą elektroniczną.

  A co wraz z pozostałymi widzami obejrzą zwycięzcy? Rzecz dotyczy połączenia muzyki, śpiewu i słowa. Wszystko w obecności ks. Jana Twardowskiego, który przybywa z zaświatów po to, aby pochylić się raz jeszcze nad tekstami Papieża – Polaka, posłuchać “Murów” – hymnu zwycięskiej Solidarności, nieśmiertelnej “Barki” oraz wierszy Miłosza, Leśmiana.

  Wykonawcami spektaklu są: Jan Nowicki (w roli ks. Jana Twardowskiego) oraz muzycy Marek Stryszowski – saksofony, flet prosty, śpiew, Cezary Chmiel – syntezatory, Tomasz Kudyk –trąbka .

  Data: 20.11.2011 r.

  Godz. 18.00

  Miejsce: sala teatralna ŚOK, Rynek 43

  Bilety: 30 zł

  Poprzedni artykułZajęcia dla ponad 300 dzieci
  Następny artykułTłum do debiutu gospodarczego