Zdobądź świdnicki fort i pomóż choremu Kubusiowi

  1

  Już a najbliższą sobotę, 29 października niezła gratka dla amatorów biegania. Świdnicki Klub Biegacza „Hermes” zaprasza na III Bieg Fortowy, będący trzecią z czterech imprez biegowych organizowanych w ramach cyklu Grand Prix.

  Trasa rywalizacji wyznaczona zostanie na terenie parku im. Gen. Sikorskiego, znany bardziej jako amfiteatr. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 4,4km (4 pętle po 1,1km), natomiast przedstawicielki płci pięknej dystans 3,3km (3 pętle). Dla zwycięzców przewidziano puchary, statuetki i nagrody rzeczowe.

  Wśród wszystkich uczestników biegu zostaną rozlosowane kosmetyki specjalistyczne ufundowane przez firmę Bewell. Gwarantujemy zdrową dawkę ruchu, emocjonującą rywalizację sportową i smaczny posiłek po zakończonym biegu.

  Zapisy prowadzone będą w dniu biegu, w godzinach 9:30-10:45 w biurze zawodów, które zlokalizowane zostanie w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Bliżej Dziecka” (ul. Jagiellońska 30, była SP 12). Rozpoczęcie biegu zaplanowane jest punktualnie o godzinie 11:00.

  Tradycyjnie już podczas zawodów przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy dla chorego Kubusia, ucznia szkoły, której Szanowna Dyrekcja i zatrudnieni pracownicy są po raz kolejny gospodarzami imprezy. Dlatego też odrzućmy na bok troski dnia codziennego, wystartujmy w biegu po zdrowie i nauczmy się pomagać innym.