Na poniedziałek, 24 października zaplanowano zamknięcie ul. Wschodniej. Ma to związek z pracami prowadzonymi przez zakład gazowniczy. Przez ok. 3 tygodnie na ul. Wschodniej wykonywana będzie nowa instalacja, co wiąże się z zamykaniem na każdym etapie prac ok. 50-metrowego odcinka. Roboty rozpoczną się od strony ul. Głównej i będą się przesuwać w kierunku ul. Niecałej. Mieszkańcy będą mieli możliwość dojazdu z obu stron zamkniętego odcinka.
Objazd:
-
zarówno dla autobusów jak i dla ruchu lokalnego przeprowadzony zostanie ulicami: Jałowcową, Jarzębinową, Wrzosową,
-
w związku z brakiem przejazdu przez ul. Wschodnią przystanek na skrzyżowaniu z ul. J. Lompy zostanie wyłączony z ruchu,
-
przystanki zastępcze dla linii nr 50 i 52 usytuowane zostaną przy ul. Jałowcowej.



![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-238x178.jpeg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




