Grill na koniec sezonu

  6

  Patrząc na pogodę za oknem, spokojnie można powiedzieć, że ciepłe dni mamy za sobą. Przyszedł więc czas na podsumowywanie sezonu letniego. W najbliższą sobotę o godz.14.00 na skateparku należącym do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy zaplanowano Festyn Sportowo – Rekreacyjny.

  Chcemy zaprosić młodzież, która aktywnie korzysta z naszego obiektu w sezonie wiosenno – letnim, bierze udział w różnego rodzaju imprezach , które  organizujemy na skateparku. Myślę, że będzie to też dobra okazja do tego, aby wymienić się z użytkownikami spostrzeżeniami na temat funkcjonowania obiektu – mówi dyrektor OSiR-u Edmund Frączak

  W czasie festynu organizatorzy przewidzieli aktywne spędzanie czasu. Każdy kto przyjdzie tego dnia z deskorolką, bądź przyjedzie na bmx-ie będzie mógł wziąć udział w przygotowanych konkurencjach sprawnościowych. Na koniec wszyscy uczestnicy zabawy zostaną zaproszenie do wspólnego grillowania.

  – Oczywiście zapraszamy także te osoby, które jeszcze ze skateparku nie korzystały. Warto przyjść zobaczyć, być może będzie to dobra propozycja na spędzanie czasu w przyszłości – dodaje Edmund Frączak.

  (OSiR)

  Poprzedni artykułUlica Wschodnia będzie zamknięta
  Następny artykułBukowy jednym z faworytów