Tola Armańska wicemistrzynią Dolnego Śląska

  2

  Zawodniczka LKS Stragona Strzegom, Tola Armańska na Sonecie zajęła drugie miejsce i zdobyła tytuł Wicemistrzyni Dolnego Śląska. Druga zawodniczka Stragony, Nela Tomaszewicz była czwarta.

  Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych były rozgrywane w ramach konkursu L. Nasza zawodniczka w tym konkursie zajęła szóstą pozycję. W konkursie L wystartowały jeszcze trzy zawodniczki w barwach Stragony, Ewelina Kamińska na Goofed-S, Nela Tomaszewicz na Elipsonie i Kasia Kurek na Dzierlatce. Ewelina ukończyła konkurs na miejscu 12, Nela na miejscu 15, a Kasi nie udało się ukończyć zwodów.

  W ramach konkursu P rozegrano Mistrzostwa w kategorii Juniorów. Klub Stragona reprezentowała Patrycja Tabisz na Karunie i Karolina Augustyn na koniu Campari. Patrycja zajęła 19 miejsce w konkursie P i czwarte w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Niefortunny upadek Karoliny z konia na crosie wyeliminował ją z dalszej rozgrywki.

  Do Jaroszówki pojechała jeszcze Małgosia Borysiuk i Agata Jodko. Amazonki wystartowały w konkursie CIC 2*. Małgosia na koniu Kansas zajęła bardzo dobre trzecie miejsce, Agata na Salazarze nie ukończyła konkursu.

  Marta Wójcik

  Poprzedni artykuł„Rozmowa” wygrywa Okiem Młodych
  Następny artykułRusza halówka