Polonia dalej bez porażki [FOTO]

4

Tym razem przed własną publicznością Poloniści podejmowali zespół Lechii Zielona Góra. Jak można było się spodziewać, goście, którzy jeszcze rok temu grali w II lidze postawili świdniczanom twarde warunki gry.

W pierwszej części spotkania to goście byli bliżsi zdobycia prowadzenia. Tak było min. w 27 minucie kiedy po kontrze zielonogórzan, na Nasze szczęście dobrą obrona popisuje się Pierzga. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 0:0 W drugiej odsłonie w 62 minucie przed szansą na zdobycie bramki stanęli świdniczanie, jednak po strzale głową Filipczaka, piłkę w sobie tylko wiadomy sposób wybija z bramki golkeeper gości. Zielonogórzanie nie spuszczali z tonu do końca. W 80 minucie zdobyli nawet bramkę, jednak wcześniej sędzie odgwizdał faul. W ostatniej minucie spotkania opuszczających świdnicki stadion kibiców mógł zasmucić zawodnik z Zielonej Góry jednak ponownie swoją klasę pokazał Pierzga broniąc sytuację sam na sam.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0 i mimo że Polonii nie udało się wygrać, to cieszy fakt, że jest to już kolejne spotkanie bez porażki.