Mamy dla Was bilety na “Blondynki wolą mężczyzn”

  0

  Kabaretowo – muzyczno – taneczna komedia. Tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Przezabawne dialogi i skecze pozwolą na oderwanie się od monotonii życiowych trosk.

  W roli przystojnych mężczyzn zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza oraz Tomasza Stockingera, zaś tytułowe blondynki – Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska – zaskoczą nas “blondynkową” werwą w piosenkach i tańcu.

  Spektakl “Blondynki wolą mężczyzn” zaplanowano na 17 października o godzinie 17:30. Bilety w cenie 80 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43.

  Dla naszych Czytelników mamy  dwie podwójne wejściówki na spektakl “Blondynki wolą mężczyzn”. Na Państwa listy czekamy pod adresem [email protected] Prosimy w temacie wpisać „Blondynki” a w treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu (tylko do wiadomości Redakcji). Ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie. Na maile czekamy do niedzieli do godziny 18:00.

  Poprzedni artykułZapomniane Zarzecze?
  Następny artykuł6-latek zginął na parkingu