Działki pod młotek

  0

  Świebodzczanie, którzy szukają dobrej lokalizacji pod budowę własnego domu, będą mieli z czego wybierać. Gmina Świebodzice wystawiła do przetargu dwa duże, atrakcyjne tereny pod budownictwo jednorodzinne.

  Pierwszy obszar zlokalizowany jest pomiędzy ulicami Kamiennogórską i Złotą, w sąsiedztwie Osiedla Słonecznego, w kierunku Kamiennej Góry. Teren, o którym mowa, to prawie 18 hektarów gruntu. To potężny obszar, na którym może powstać spore osiedle domów. Grunty nie są wprawdzie uzbrojone, jednak w ich bezpośrednim sąsiedztwie przebiega kanalizacja, wodociąg i wszystkie niezbędne media a także droga. Niepodważalnym atutem jest wyjątkowe położenie działek – są one zlokalizowane w bardzo spokojnej części Świebodzic, na łagodnym wzniesieniu, dobrze nasłonecznionym, z którego rozciąga się doskonała panoramę na miasto, Zamek Książ a przy dobrej pogodzie widać stąd nawet Śnieżkę.

  Metr kwadratowy terenu wyceniony został na 32 złote netto.

  Pisemne oferty można już składać w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, w terminie do 2 grudnia 2011r. Przetarg odbędzie się 7 grudnia.

  Kolejny duży teren, przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, zlokalizowany jest w rejonie Osiedla Piastowskiego, w sąsiedztwie ulicy Dąbrówki. Tu na sprzedaż jest 20 działek, już wydzielonych, o powierzchni od 1080 do 1937 m2. Dodatkowym atutem jest fakt, że teren jest właśnie uzbrajany przez miasto (kanalizacja, wodociąg), w planach jeszcze na ten rok jest także budowa drogi. Cena jednego metra kwadratowego wyniesie 100 zł netto.

  Przetargi na wymienione działki odbędą się 23 i 24 listopada.

  Poprzedni artykuł6-latek zginął na parkingu
  Następny artykułTasakiem w znajomego