Dom wycieczkowy gotowy na Euro

  3

  W czerwcu i lipcu 2012 roku Polskę odwiedzi ponad milion gości, w tym duża część kibiców, która jak wskazują badania i doświadczenia z poprzednich edycji Mistrzostw Europy pozostanie w Polsce dłużej niż jeden dzień. Ponieważ dzięki łącznikowi droga ze Świdnicy do A4 znacznie się skróci, a dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dużo sprawniejsze jest także połączenie ze stadionem na Maślicach. Świdnica może stać się dobrym i tańszym w porównaniu z Wrocławiem miejscem pobytowym dla kibiców.

  Myślimy cały czas jakie atrakcje i wydarzenia przygotować na OSIR w związku z Euro 2012. W tej chwili zbieramy wszystkie informacje na temat zorganizowania u nas Strefy Kibica, w której w atmosferze co najmniej kilkusetosobowego dopingu będzie można śledzić mecze Euro. Mają być to atrakcje zarówno dla mieszkańców, którzy w czasie turnieju będą śledzić mecze w mieście, jak i kibiców, którzy mamy nadzieję, że zatrzymają się u Nas w Domu Wycieczkowym– mówi dyrektor Ośrodka Edmund Frączak

  W tym tygodniu Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę z firmą Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. , która jest operatorem systemu Polish Pas. Narodowego produktu przygotowanego specjalnie na ten turniej, wzorem oferty Combie Ticket, którą oferowali organizatorzy Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii – Jest to pomysł na uniwersalny bilet, który ma pomóc turystom i kibicom w czasie Euro rezerwować miejsca noclegowe, umożliwić rezerwacje i opłacenie transportu lotniczego, kolejowego i transportu publicznego w miastach – mówi Rafał Ząbczyk z marketingu OSiR.

  Ośrodek przystępuje do Polish Pass jako partner z branży hotelowej oddając na czas Mistrzostw 50 miejsc noclegowych w Domu Wycieczkowym, znajdujące się obok pole campingowe, oraz całą bazę sportowo rekreacyjną przy ul. Śląskiej. – Okres Mistrzostw może być dużą szansą na promocje turystyczną Świdnicy i okolic. Kibic, który przyjedzie obejrzeć mecz, w czasie wolnym będzie mógł zobaczyć atrakcje turystyczne jakich w Świdnicy jest pod dostatkiem – dodaje Ząbczyk.

  Poprzedni artykułBrudna kampania na ostatniej prostej
  Następny artykułBędą szukać skarbów?