Busem przez Poziom 2.0

  9

  Już w tę środę o godzinie 16:16 ekipa Busem Przez Świat będzie gościem Programu 2 Telewizji Polskiej. – Po wizycie w takich programach jak Pytanie na Śniadanie i Kawa czy herbata, otrzymaliśmy zaproszenie do Poziomu 2.0. – piszą podróżnicy na swoim blogu.

  Poziom 2.0. jest nowym magazynem dla młodzieży. Znajdują się w nim relacje z ciekawych wydarzeń kulturalnych, muzyka, ciekawi goście i opisy nieszablonowych projektów. Program jest nagrywany na żywo w studiu Telewizji Polskiej.

  Globtroterzy będą opowiadać ogólnie o całym projekcie, a w szczególności o tym, co trzeba zrobić, żeby samemu wybrać się w podobną podroż – ich projekt stał się inspiracją dla wielu młodych ludzi. Znaleźli się już pierwsi naśladowcy, którzy podobnymi samochodami powtórzyli trasę Busem Przez Świat.

  Opowiemy też o naszej czwartej wyprawie, America Trip 2012, która jest w fazie przygotowań i na którą aktualnie poszukujemy sponsorów. Budżet wyprawy jest dosyć duży, ale tez wyprawa znacznie ambitniejsza niż poprzednie, chcemy przeprawić się aż za ocean i w 3 miesiące przejechać całe Stany, Kanadę i Meksyk.

  Ponadto chłopaki zaprezentują książkę „Busem Przez Świat: Wyprawa Pierwsza” opisującą przygotowania i przebieg pierwszej podróży – na Gibraltar, którą można już kupić w przedsprzedaży na ich stronie www.BusemPrzezSwiat.pl, a której oficjalna premiera nastąpi na Targach Książki w Krakowie 6 listopada.

  Red.

  Poprzedni artykułOko w oko z dziką przyrodą [FOTO]
  Następny artykułKolejny napad na salon gier