Wokalista Zero Procent prezenterem TVP2

  4

  Od poniedziałku, 19 września, rusza nowy, codzienny program edukacyjno – rozrywkowy dla młodzieży w TVP2. – To następca popularnego „Roweru Błażeja” – mówi Kamil Franczak. Wokalista zespołu Zero Procent będzie jednym z 6 prowadzących. Rotacyjnie gospodarzami godzinnego programu obok Kamila będą Janek Szlagowski (brat Toli Szlagowskiej, perkusista zespołu Blog 27), Karolina „Ciżemka” Rogozińska, Weronika Wawrzkowicz (była prezenterka TVN Warszawa), Maciek Musiał (aktor serialu „Rodzinka.pl”) i Justyna Dżbik (prowadząca program „Rower Błażeja”).

  Kamil i Karolina podczas próby do programu Poziom 2.0

  – Będziemy mówić o problemach i pasjach młodych ludzi, podpowiadać, jak zaplanować karierę w dorosłym życiu, a także pokazywać młode kapele muzyczne – wylicza Kamil, który ma już za sobą próby do programu. – Jestem bardzo przejęty, bo to mój debiut w roli prowadzącego. Formuła została jednak świetnie wymyślona i jestem przekonany, że to będzie kapitalna oferta dla młodzieży. W poniedziałek  Kamil i Weronika o planach opowiedzą w porannym programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”.

  Poziom 2.0 już w poniedziałek, 19 września w TVP 2 o godzinie 16.16. W pierwszym odcinku zaprezentują się wszyscy młodzi prowadzący.

  W Świdnicy Zero Procent będzie można usłyszeć w następną sobotę, 24 września  w Cafe, Club&Pub „Fosa” (pl. św. Małgorzaty) na finał Festynu z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Koncert o 19.30, wstęp bezpłatny. Współorganizatorem festynu jest Swidnica24.pl.

  asz

  Poprzedni artykułFotomaraton już za tydzień
  Następny artykułDolnośląski Imprezownik