Dolnośląski Imprezownik

  0

  To może być ostatni tak piękny weekend późnego lata. Wszelkie propozycje pewnie przegrają ze spacerami, ale gdyby ktoś miał ochotę, zapraszam na mini przegląd wydarzeń z okolic Dolnego Śląska, na które warto poświecić choćby część niedzieli.

  · Zapraszam na film o tańcu. DCF któryś raz z rzędu gości w swoich progach wielbicieli kina niezależnego. Flamenco jest drugim filmem poświęconym tematyce tańca. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia jak Paco de Lucia, Manolo Sanlúcar, Tomatito y José Mercé ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów. Ekran wypełnili dźwiękami między innymi Eva Yerbabuena, Sara Baras, Israel Galván, Estrella Morente, Niña Pastori, Miguel Poveda, Farruquito, Rafael Estévez & Nani Paños, Montse Cortés czy Rocío Molina. DCF, ul Piłsudskiego, Wrocław, start  o 16:15, wstępowe 11 – 18 zł.

  · Przypominam o Multimedialnej Fontannie, która na wrocławskiej Pergoli, zawsze o pełnej godzinie raczy nas niecodziennymi widokami. Obejrzenie jej występów to propozycja zawsze godna uwagi, w żadnym letnim kalendarium nie może jej zabraknąć. Miejcie to na uwadze.

  Pogoda sprzyja nam niesamowicie, zatem namawiam do wyjścia z domu i korzystania pełną piersią z ostatnich, przyjaznych dni tego lata. Bądźcie kreatywni.

  Pozdrawiam Maja

  Poprzedni artykułWokalista Zero Procent prezenterem TVP2
  Następny artykułDziś powalczą siłacze