Przygarnij psa

  1

  Swidnica24.pl wspólnie ze schroniskiem Azyl w Dzierżoniowie prowadzi akcję “Przygarnij psa”. Na naszym portalu co tydzień publikować będziemy fotografię i notkę psa, który czeka na adopcję. W tym tygodniu na nowy dom czekają Mecenas, Snapi, Kesh i Adusia.

  Mecenas to około 2 – letni piękny i rozbrykany piesek. Jest zaszczepiony i odrobaczony oraz odpchlony. Czeka i ma nadzieję na domek z dziećmi,  z którymi będzie mógł się bawić. Jest dobrze ułożonym pieskiem.

  Adusia to około 1,5 – letnia suczka, trochę bojąca, ale bardzo śliczna i posłuszna. Adka jest zaszczepiona i odrobaczona oraz po sterylizacji, oczekuje na ludzi, którzy pokochają ją i dadzą miejsce w swoim świecie.

  Kesh to około 3 – letni niedorajda, zawsze jego pogryzą i zawsze jego zaczepiają:)  Jest zaszczepiony i odrobaczony, kocha człowieka i lubi być blisko niego. Biega, skacze i szaleje, ale obronić się nie potrafi, pomóż biedakowi i daj mu spokojny azyl.

  Sanpi to około 4 – letni starszawy pan, nie umie się bronić, więc zawsze obrywa od kolegów. Kocha spacerki i wiatr w uszkach, kolanka pana i trawkę, w której lubi się wylegiwać. Jest zaszczepiony i odrobaczony… On jeszcze wierzy w nowy dom.

  Kontakt ze schroniskiem Azyl: ulica Brzegowa 151, Dzierżoniów, telefon 74 83 11 800, 664 315 852.