Polonia remisuje

0

Dobra passa trzech zwycięskich meczów pod wodza trenera Malczyka została przerwana. Piłkarze świdnickiej Polonii zremisowali wczoraj (28.09) przed własną publicznością z zespołem Pogoni Świebodzin 2:2, prowadząc do przerwy 2:1

foto archiwum

Pierwszy kwadrans spotkania to wyrównana gra z obu stron. W  20 minucie swoje doświadczenie pokazał Lato, który długim podaniem dograł piłkę do Śmiałowskiego a ten nie zmarnował sytuacji, pokonując bramkarza gości. Polonia objęła prowadzenie. Niestety, kibice niezbyt długo cieszyli się takim wynikiem, bo już kilka minut później zespół gości wyrównał po idealnie przeprowadzonym kontrataku. Przed przerwą świdniczanom dopisało szczęście. Po zagraniu w polu karnym ręką przez jednego z zawodników Pogoni, jedenastkę na bramkę podobnie jak w ostatnim meczu zamienił Dariusz Filipczak. 2:1

Po zmianie stron kibice zobaczyli jeszcze jednego gola, niestety, tym razem dla zawodników ze Świebodzina. W 57 minucie spotkania  po dobrze przeprowadzonej akcji bramkę wyrównującą zdobył Wojtysiak. Mecz zakończył się podziałem punktów. Kolejne spotkanie poloniści rozegrają również przed własna publicznością. W najbliższą sobotę o godz.15.00 zagrają z zespołem Bielawianki Bielawa.