Trwa dobra passa Polonii

1

Zmiana szkoleniowca wpłynęła na III ligowy zespół Polonii Świdnica, bardzo ożywczo. Świdniczanie wygrali kolejny, trzeci mecz z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Malczyka pokonali na wyjeździe zespół Ilianki Rzepin 2:1

Początek spotkania nie wskazywał na to, że świdniczanie wywiozą z Rzepina choćby jeden punkt. Już w 4 minucie po rzucie rożnym bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Weyer. Świdniczanie nie spoczęli na laurach i w 21 minucie po podaniu Jarosława Laty bramkę na 1:1 zdobywa Salamon. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Bramkę dająca zwycięstwo świdniczanie zdobyli na 4 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Po faulu w polu karnym na Łagiewce, sędzia dyktuje rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Dariusz Filipczak.