Magazyn Swidnica24.pl w sieci

  0

  Magazyn Swidnica24.pl tym razem nie tylko w sieci refleksji, kuchennych zapachów czy weekendowych lektur. Od tego wydania będziemy razem z Państwem próbowali się poruszać po sieci…wirtualnej. Rozpoczynamy w dziale Porady nowy cykl – Internet bez tajemnic. Na początek sprawa z pozoru błaha – jak szukać? Podpowiadamy kilka tricków, które pozwolą oszczędzić czas i trafić wprost do potrzebnych informacji.

  Ale na tym nie koniec. W poradach także cenne wskazówki od Rzecznika Praw Konsumenta. Danuta Mazur podpowiada studentom, którzy już wkrótce rozpoczną nowy rok akademicki, jak nie wpaść w sieć nierzetelnych uczelni. Natomiast doktor Halina Szymiec-Raczyńska zaprasza do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu Ścieżka zdrowia. Jak zachęcić kobiety do badań? A może zmusić?

  Z cyklu „Polecamy” w dziale Książka rzecz o geniuszu. „Udręka i ekstaza” Irwinga Stone`a to opowieść o pasji i sile talentu, która zdarzają się raz na tysiące lat. I o pracy – takiej, która pochłania każda minutę, nie pozwala spać ani jeść, ale w efekcie daje uczucie, które dla wielu jest marzeniem nieosiągalnym – spełnienie.

  Natomiast cotygodniowy felieton Wacława Piechockiego polecamy szczególnie osobom w jesieni życia, którym coraz trudniej nadążyć za wymaganiami współczesnego świata.

  Dla oddechu warto wybrać się do kuchni, oczywiście z przepisem Penelopy. Nasza czarodziejka wykorzystuje bogactwo późnego lata i znów zachęca do czerpania pełnymi garściami z różnorodności świeżych warzyw. Co można wyczarować? Na przykład prowansalskie ratatouille.

  Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze znajdą Państwo w menu pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

  Poprzedni artykułCzary Penelopy: Ratatouille
  Następny artykułDolnośląski Imprezownik