Kawa w samo południe [VIDEO]

  22

  Jedni piją gorzką, inni z kolei wolą, jak jest mocno posłodzona. Najlepiej smakuje na początku dnia, jednak w samo południe jest doskonała. Kawa, bo o niej mowa, to napój, przy którym zawsze toczą się owocne dyskusje. Tak było i tym razem.

  Na nowy program „Kawa w samo południe”, realizowany przez Swidnica24.pl,  zapraszamy już jutro. W pierwszym odcinku Sławomir Mazurek gości ludzi zarządzających naszym miastem, prezydenta Wojciecha Murdzka i jego zastępcę Waldemara Skórskiego. Jak w przyszłości będzie wyglądać Świdnica, czy prezydenci nie czują zawodowego wypalenia, jakim szefem jest Wojciech Murdzek i czego można życzyć przed przyjęciem zwolnienia z pracy prezydentowi Waldemarowi Skórskiemu? Czy jest miejsce dla kobiet świdnickim samorządzie i co włodarze naszego miasta robią w kuchni? Na te i inne pytania odpowiedzą już jutro w samo południe.

  Jak smakowała pierwsza „Kawa w samo południe”? Warto się przekonać!

  Dziękujemy restauracji „na Skarpie” za udostępnienie lokalu.

  [photospace]