Dieta cud w świdnickim teatrze

  6

  Trzy finalistki w „W domu Slim Brothera” walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośników teatru na sztukę „Dieta cud”. Akcja rozgrywa się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show .

  Bohaterki, Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”. Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej – tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.” Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

  Komedia „Dieta cud” – satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek – najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał.

  Data: 26.09.2011
  Godzina: 17.30
  Miejsce: Teatr, Rynek 43
  Bilety: 80 zł do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury

  Poprzedni artykułFestiwal bajki w Jicinie
  Następny artykułKierowca był pijany