Andreas Dibowski najlepszy

  0

  W Strzegomiu zakończyły się zawody Strzegom Autumn Show. Reprezentant Niemiec – Andreas Dibowski na koniu FRH Fantasia zwyciężył konkurs CIC 2*. W czołówce nie zabrakło reprezentantów Polski – trzecie miejsce zajął Kamil Rajnert na Ebonicie.

  W ramach zawodów rozegrano Mistrzostwa Polski na Kucach, które zwyciężyła Aleksandra Grzybkowska na Faworku oraz Puchar Polski Juniorów Młodszych na Kucach, gdzie zwycięstwo odniosła Zofia Pogodzińska na Silvertops Ass i Puchar Polski Małych Koni, który przypadł Paulinie Orczyńskiej na Speed Limit.

  Zawody Strzegom Autum Show zakończyły również całosezonowe rozgrywki w ramach Pucharu Polski. Jeźdźcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: seniorzy, juniorzy i juniorzy młodsi.

  Wśród juniorów młodszych po puchar sięgnęła Wiktoria Knap na koniu Reja. Puchar Polski Juniorów zdobył Jan Mossakowski, a najlepszym wśród seniorów okazał się Paweł Warszawski.

  W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski Młodych Koni dla koni 4 – letnich, 5 – letnich i 6 – letnich. Czempionem wśród czterolatków okazała się klacz Strona II Pawła Spisaka. Również wśród koni 5 – letnich najlepiej została oceniona klacz, tym razem Łza pod Marcinem Michałkiem. Tytuł Mistrza Polski koni 6 –letnich zdobył wałach Jak Chef pod Kamilem Rajnertem.

  W konkursie CIC 1* 6 YH zwyciężyła klacz Eskadia 2 pod Andreasem Dibowskim. Zawodnik ten, ale już na koniu FRH Fantasia zwyciężył również w konkursie CIC 2*.

  W drugim z międzynarodowych konkursów rozgrywanych w ramach Strzegom Autumn Show, CIC 1* zwycięstwo przypadło Victorii Carlerbäck na Zlatanie.

  Poprzedni artykułNa ubrania dla dzieci zabrakło
  Następny artykułSukces świdnickich modelarzy