W Silesian Cup widać faworytów

  0

  Po drugim dniu zmagań w VI Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Silesian Cup w kilku grupach widać już zdecydowanych faworytów. Są drużyny, które w ciągu dwóch dni nie straciły jeszcze bramki.

  W najmłodszej kategorii wiekowej U-10 zdecydowanym liderem rozgrywek jest GKS Bełchatów III. Drużyna ta ma na swoim koncie komplet 15 punktów, 36 strzelonych bramek i ani jednej straconej. Za plecami lidera widać duży ścisk, dlatego ciekawie zapowiadają się piątkowe decydujące mecze, bowiem trzy drużyny Gryf I Świdnica, Górnik Wałbrzych i GKS Bełchatów IV mają po dwóch dniach taką samą liczbę punktów. W grupie I kategorii U-11 na prowadzeniu reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej z Gorzowa i podobnie jak w młodszej kategorii wiekowej, za plecami gorzowian trzy zespoły z taką samą liczbą punktów – Pogoń Ekolog I, Victoria Świebodzice i Oderka Opole. W grupie II tej samej kategorii wiekowej prowadzi reprezentacja Związku z Zielonej Góry, a tuż za nią o palmę pierwszeństwa walczą drużyny klubów ekstraklasy GKS-u Bełchatów i Zagłębia Lubin. W kategorii U-12 w grupie I  na prowadzeniu zespół gospodarzy turnieju Gryfu Świdnica, natomiast w grupie II o pierwsze miejsce walczą zespoły Victorii Wałbrzych i kadra lubuskiego ZPN.

  Najstarsza kategoria wiekowa U-14 została zdominowana przez zespół kadry Lubuskiego ZPN I, który wygrał dotychczas swoje wszystkie mecze, strzelił 32 bramki, nie tracąc żadnej. Dzisiaj ostatni dzień zmagań grupowych. Podobnie jak w czwartek mecze na boiskach świdnickiego OSiR -u rozpoczynają się o godzinie 10.00.

  Poprzedni artykułTony nielegalnego tytoniu [VIDEO]
  Następny artykułDramatycznie brakuje krwi