Świdnicka starówka wygrała! Głosujmy dalej!

  7

  Świdnica ma najpiękniejszą starówkę, co potwierdził internetowy plebiscyt portalu Podroze.Gazeta.pl. Teraz mieszkańcy Świdnicy mogą się sprawdzić w innym internetowym konkursie i wygrać plac zabaw dla dzieci. Na swoje 100. urodziny firma Nivea postanowiła ufundować i wybudować w polskich miastach 100 placów zabaw.

  W plebiscycie internetowym na najpiękniejszą starówkę Świdnica zdeklasowała innych rywali m. in. Zamość i Sandomierz. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję należą się podziękowania. Przed nami kolejne wyzwanie – do wygrania jest nowy plac zabaw, który na pewno w Świdnicy się przyda. Mam nadzieję, że i tym razem, wspólnie pokażemy, że potrafimy walczyć. Wystarczy systematyczne głosowanie – zachęca Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  W każdym z IV etapów konkursu, do 31 sierpnia trwa II etap konkursu, wybranych zostanie 25 lokalizacji (w ostatnim etapie – 23 lokalizacje), na które oddano najwięcej głosów. Co ważne, Świdnica jeszcze trzykrotnie ma szansę awansować na listę miast, które mogą otrzymać plac zabaw w prezencie. W przypadku wygranej w konkursie, nowy plac zabaw od Nivea powstanie na osiedlu Zarzecze, wśród budynków wielopiętrowych, gdzie już są urządzenia do zabawy, ale brakuje porządnego obiektu dla najmłodszych.

  Jak głosować, krok po kroku:

  1.     Pod adresem www.100latnivea.pl/glosowanie należy się zarejestrować podając niezbędne dane,

  2.     Po aktywacji konta (kliknięcie w link aktywacyjny i wpisanie kodu, przesłanego sms-em) możemy oddawać głos – wybieramy z listy Świdnicę, a później Świdnica Polska.

  3.      Ważne! Tylko raz dziennie można zagłosować, więc głos oddajemy na Świdnicę. Codziennie do 31 października. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by młodzi świdniczanie mogli się cieszyć z nowego placu zabaw!

  Stefan Augustyn

  UM Świdnica

  Poprzedni artykułAndrzej Z. nie będzie ordynatorem przez naciski?
  Następny artykułPlażówka przeniesiona