Polonia inauguruje sezon na własnym terenie

  1

  Po dwóch wyjazdowych porażkach piłkarze Polonii Świdnica, występujący w III–lidze dolnośląsko–lubuskiej zmierzą się u siebie z MKS–em Oława. Mecz cieszący się dużym zainteresowaniem zakwalifikowano jako spotkanie podwyższonego ryzyka. Starcie zaplanowano na niedzielę 21 sierpnia o 11.00. Pomóż biało–zielonym w wywalczeniu pierwszych punktów w tym sezonie.

  Świdniczanie jak na razie nie mogą zaliczyć startu sezonu do udanych, przyjście do zespołu Jarosława Lato i Adama Łagiewki rozbudziło nadzieje i oczekiwania, tymczasem mamy falstart. Biało-zieloni przegrali 1:2 z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie oraz 2:3 z Orłem Międzyrzecz, teraz czas na inaugurację na własnym terenie. Jak zapowiada trener zespołu Artur Sara, nasi piłkarze zrobią wszystko, żeby zmazać plamę i odnieść zwycięstwo w niedzielnej potyczce z Oławą. Jak będzie przekonamy się już wkrótce.

  MKS Oława, niedawny lider III-ligi (z rozgrywek wycofał się Twardy Świętoszów, z którym nasi najbliżsi rywale wygrali 3:0, ten wynik został zatem anulowany) zajmuje obecnie siódme miejsce. W swoim dorobku mają 4 punkty, na co składa się zwycięstwo 2:0 z Arką Nowa Sól i remis po 2 z Orłem Międzyrzecz.

  Starcie pomiędzy Polonią Świdnica, a MKS-em Oława zakwalifikowane jest jako mecz podwyższonego ryzyka, z tego powodu wszyscy kibice chcący zobaczyć w akcji piłkarzy obu drużyn kupując bilet muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem: legitymacja szkolna, dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Z powodu dużego zainteresowania meczem, kasa biletowa będzie czynna już od 10.00 – prosimy o jak najwcześniejsze przyjście na stadion.

  Mateusz Rakoczy

  Polonia Świdnica

  Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl z dokładką
  Następny artykułJuniorskie derby w Świdnicy