Magazyn Swidnica24.pl z dokładką

  0

  Od nadmiaru głowa nie boli i idąc tropem tego powiedzenia proponujemy Państwu cotygodniowy Magazyn Swidnica 24.pl z solidną dokładką. Obok znanych już autorów i tematów przygotowaliśmy nowości.

  Szczególnie zachęcamy młodzież (ale oczywiście nie tylko!), by wraz z Mają Jasnos przemierzyli rozbawiony, pełen imprez i atrakcyjnych koncertów Wrocław. Obok refleksji nad bujnością życia w stolicy Dolnego Śląska Maja serwuje garść bardzo praktycznych porad dla szukających dobrej zabawy za niewielkie pieniądze. A wszystko w dziale „Felieton” pod tytułem „Wakacje na okrągło? To możliwe!”.

  Zapraszamy także do działu „Turystyka”, gdzie tym razem czeka zaproszenie do śląskiego Lublińca. W dziale „Porady”, obok tradycyjnie cennych rad Powiatowego Rzecznika Konsumentów, czeka mini audycja doktor Haliny Szymiec-Raczyńskiej. To kontynuacja rozpoczętego przed tygodniem tematu, poświęconego kręgosłupowi. Warto posłuchać i sprawdzić, czy osoby pracujące przed komputerem mają chronione przepisami prawo do odpoczynku.

  Warto jak zawsze zajrzeć do czarodziejskiej kuchni Penelopy, która choć właśnie wyruszyła na zasłużone wakacje, zostawiła smakowite przepisy i zdjęcia gotowych potraw. Co kryje się pod tajemniczą nazwą granola? Zapraszamy do działu „Kuchnia”!

  Syci i zadowoleni mogą Państwo za namową Izabeli Jankowskiej sięgnąć po ciekawą lekturę z wysokiej półki. Maria Kuncewiczowa zawsze gwarantuje dobrą literaturę. Dla tych, którzy nie czytali  – w dziale „Książka”– zaproszenie do sięgnięcia po „Dwa księżyce”.

  A na deser spotkanie z kolejnym, niezwykle barwnym mieszkańcem powiatu świdnickiego, człowiekiem, który ma absolutne prawo, by na tabliczce przy drzwiach domu pisać : Piosenkarz i aktor. Bohaterem cyklu „Tkanie życia” pióra Wacława Piechockiego jest łowca przygód i ról – Romuald Czech z Pszenna.

  Magazyn Świdnica24.pl czeka jak zwykle w menu pod hasłem „Magazyn”. Miłej lektury!

  Poprzedni artykułWakacje na okrągło? To możliwe!
  Następny artykułPolonia inauguruje sezon na własnym terenie