Nowa papierowa Swidnica24.pl!

  7

  35 tysięcy egzemplarzy bezpłatnego papierowego wydania portalu Swidnica24.pl już od jutra będzie trafiać do mieszkańców Świdnicy. Dla Czytelników przygotowaliśmy niespodziankę – nową i nowoczesną szatę graficzną, dzięki której z jeszcze większą niż dotychczas przyjemnością będzie można czytać informacje i oglądać zdjęcia wysokiej jakości.

  Po wakacyjnej przerwie 5 numer papierowego wydania Swidnica24.pl podsumowuje lato w Świdnicy. Czy było atrakcyjne, czego brakowało? Zapraszamy także w podróż po mieście na rowerze. Jak daleko można zajechać?

  Wśród bohaterów wydania Witold Tomkiewicz. Kontrowersyjny Dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury – jaki jest naprawdę?

  Gdyby już to hasło nie zostało zarezerwowane, można by śmiało stwierdzić – Świdnica jest w budowie. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy przegląd najważniejszych inwestycji, prowadzonych zarówno przez firmy prywatne, jak i przez samorządy. Lista jest imponująca, ale czy na pewno na tym zależy świdniczanom?

  Po raz pierwszy w ponad 100-letniej historii wyścigów motocyklowych na wyspie Man w tym roku po raz pierwszy wystartował Polak, świdniczanin, kończąc najlepszym wynikiem wśród debiutantów. Jaki plany mają Motoświdnica Racing Team i Piotr Betlej? Czy jeszcze podejmą podobne wyzwanie? Dowiedzą się Państwo z wydania gazetowego Swidnica24.pl.

  Piotr Betlej jest przykładem motocyklisty, który swoje pasje realizuje podczas zawodów i wyznaczonych do tego miejscach. Wielu jednak, nie tylko motocyklistów, ściga się na zwykłych drogach, często doprowadzając do tragedii. Piszemy m.in. o długofalowej propozycji dla uczniów z 27 powiatów Dolnego Śląska, przygotowanej przez świdnickie stowarzyszenie Pro-motor. – Chcemy wychować odpowiedzialnych kierowców – mówi Joanna Drapała. Jak? Warto sprawdzić!

  W papierowym wydaniu Swidnica24.pl nie zabraknie przeglądu najważniejszych wydarzeń z ostatnich dni i spotkań z ciekawymi ludźmi, a także bogatej oferty reklamowej.

  Zarówno portal Swidnica24.pl, jak i papierowe wydanie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników. Dziękujemy Państwu za wiele sugestii i podpowiedzi, dotyczących tematów, które są ważne dla mieszkańców Świdnicy i powiatu. Nasza strona i łamy są zawsze dla Państwa otwarte.

  Wydawnictwo już od środy, 24 sierpnia, będzie kolportowane bezpośrednio do Państwa domów i mieszkań, będzie dostępne w największych sklepach, w urzędach i firmach.

  Jesteśmy przekonani, że każdy z Czytelników znajdzie dla siebie interesujące tematy. Życzymy miłej lektury!

  Poprzedni artykułZamiast KFC w Galerii Świdnickiej…
  Następny artykułPomóż innym, zostań wolontariuszem