Jeszcze wakacyjny Magazyn Swidnica24.pl

  0

  Piękna pogoda, którą na finał dostaliśmy w tegoroczne dość chłodne wakacje, nastraja przyjaźnie do świata i ludzi. Łatwiej w takim właśnie nastroju wśród osób znanych nam bardziej lub mniej dostrzec zwykłych, cichych bohaterów. A takich nie brakuje, o czym przekonają się Państwo, czytając felieton i wywiad autorstwa Wacława Piechockiego w cotygodniowym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn).

  Wacław Piechocki w felietonie pisze o zwyczajnym świętym, człowieku z sąsiedztwa, który nie wahał się, by podzielić się szpikiem kostnym z ciężko chorym człowiekiem. Warto poczytać o zwykłej, ludzkiej wrażliwości, która czasem urasta do rangi bohaterstwa.

  Natomiast gościem cyklu „Tkanie życia” jest Małgorzata Jaśkowiak, której ciepło i serdeczność działa jak lek na każdego, kto znajdzie się w pobliżu. Serdeczna matka czworga dzieci i psycholog dziecięcy może być wzorcem wymarzonej żony, przyjaciółki i… specjalisty. O marzenia tę zwykłą – niezwykłą świdniczankę zapytał również Wacław Piechocki.

  Jak co tydzień mamy dla Państwa garść porad. W kolejnej audycji doktor Halina Szymiec – Raczyńska radzi, jak już od najmłodszych lat chronić dzieci przed otyłością. Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, fachowo omawia różnice w usługach i konsekwencjach tych różnic dla klientów.

  Izabela Jankowska poleca sprawdzoną lekturę na jeszcze wakacyjne dni – Stephena Kinga „Sklepik z marzeniami”. A czarodziejka Penelopa zachęca do przygotowania bukietu… z warzyw.

  Miłej lektury!

  Poprzedni artykułTkanie życia: Małgorzata Jaśkowiak
  Następny artykułPotrącenie na Zamenhofa