Jagodowo z Magazynem Swidnica24.pl

  1

  Prawdziwy dylemat miała nasza czarodziejka Penelopa przed dzisiejszym wydaniem cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn). Sezon na owoce leśne w pełni, ale jaka potrawa smaczniejsza? Z jagodami czy kurkami? Przesądziła nie najlepsza pogoda i wypadło na danie odpędzające zły humor – kukurydziane placuszki z jagodami. Polecamy gorąco w dziale „Kuchnia”!

  Równie mocno zachęcamy do lektury wywiadu z cyklu „Tkanie życia”, którego bohaterem jest Stanisław Gabryś, powszechnie znany nie tylko w Świdnicy z prywatnego Muzeum Broni Militariów, ale mniej znany z góralskich korzeni. Warto poczytać o jego uporze, radości życia i o tym, jak skończyła się jego przygoda ze służbą wojskową.

  W felietonie zatytułowanym „Wiszą i…cieszą” Wacław Piechocki docieka, czy wąsy po końcu ery małyszomanii są już de mode, Izabela Jankowska w dziale „Książka” poleca niezawodne reportaże Mariusza Szczygła, a Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów w dziel „Porady” informuje kierowców o często zapominanym obowiązku płacenia składek OC nawet po kradzieży samochodu.

  Jak zawsze mamy dla Państwa garść ciekawych, czasem zabawnych, czasem ważnych informacji. W sam raz na wolną sobotę.

  Poprzedni artykułTkanie życia: Stanisław Gabryś
  Następny artykułWandale w natarciu