Fotomaraton wystartuje …

  3

  24 września, punktualnie o godzinie 10:00 z Klubu Bolko wyruszą ze swoimi aparatami miłośnicy fotografii. W ciągu 12 godzin będą musieli zrealizować 12 tematów. Liczy się kreatywność i indywidualne spojrzenie na otaczający nas świat. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. Koszt uczestnictwa w Fotomaratonie wynosi 40 złotych. Każdy uczestnik musi na starcie pojawić się z własnym aparatem. Pula nagród w tegorocznym Fotomaratonie Świdnickim wynosi 5 tysięcy złotych.

  DZIAŁ I FOTOGRAFIA ANALOGOWA

  Uczestnicy otrzymują jeden film 24 klatkowy o czułości ISO 200, co dwie godziny otrzymują po dwa tematy fotograficzne. Na każdy należy wykonać 2 zdjęcia. Kolejność realizacji tematów jest obowiązkowa.

  DZIAŁ II FOTOGRAFIA CYFROWA

  Uczestnicy muszą mieć swój aparat cyfrowy o godzinie 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 otrzymują po dwa tematy fotograficzne. Na każdy należy wykonać 1 zdjęcie. Kolejność realizacji tematów jest obowiązkowa. Zdjęcia muszą być zapisane na płycie CD w formie w formie JPG, którą otrzymasz od organizatorów , dopuszcza się możliwość obróbki komputerowej.

  Koszt uczestnictwa w Fotomaratonie wynosi 40 zł. Dyskwalifikacja następuje w przypadku: nie stawienia się na określony czas w biurze Fotomaratonu, braku realizacji zadanych tematów lub ich realizacja niezgodna z ustaloną kolejnością. Zwycięzców poznamy podczas tegorocznych Dni Fotografii.

  Nagrody:
  I miejsce 3000 zł.
  II miejsce 1500 zł. I
  II miejsce 500 zł.

  Poprzedni artykułZdrowie za tonery
  Następny artykułRusza sezon dożynkowy