Emocjonujący weekend w Stragonie

  0

  W miniony weekend w Ośrodku Jeździeckim Stragona o dobre wyniki walczyli wkkwiści i dresażyści. W Morawie rozegrano Krajowe Zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego oraz Regionalne Zawody w ujeżdżeniu. W zawodach wystartowało prawie 100 koni.

  W sobotę rozegrane zostały Zawody Regionalne w ujeżdżeniu. W konkursie L-4 najlepsza była Magda Kącka na koniu Wonnerhall z MUKJ Kosow Gołaszyn, w P-4 i N-9 Agata Kalinowska na Trojanie, w C-3 i C-4 – Natalia Dziarmaga na Gardes M.

  Wkkawiści w sobotę rywalizowali w próbie ujeżdżenia i skoków. Po pierwszym dniu w klasie CNC 1* prowadzi Michał Knap na koniu Dren, w CNC P – Artur Społowicz na Bobifacym II, w CNC L –Katarzyna Skrzypczak na Kwestii, a CNC LL – Magda Kociszewska na Hiramie.

  Po niedzielnym crossie nie zmieniła się się czołówka w konkursie CNC 1*. Konkurs zwyciężył Michał Knap z ZKS Drzonków na koniu Dren. Drugi był Artur Społowicz na Haszyszu, trzecia Agata Gil na klaczy Bonita.

  Konkurs P zwyciężył Artur Społowicz na Bonifacym, druga była Sylwia Kupczyk na Selvinie, trzeci Jacek Gałczyński na Pasji.

  W L najlepszy był Jacek Gałczyński na Promesie. Tuż za nim znalazła się Marta Dziak-Gierlicz na Oriesce, trzecia była Joanna Pawlak na koniu Jedwabny Pył.

  W konkursie LL pierwsze miejsce zajęła Magda Kociszewska na koniu Hiram, drugie Wiktor Larkowski na Arce, trzecie Katarzyna Skrzypczak na Arwanie.

  stragona.pl

  [photospace]

  Poprzedni artykułPobili kijem bejsbolowym
  Następny artykułKino Gdynia zaprasza