Baw się z OSiRem i mediami!

  0

  Już za tydzień, 13 sierpnia, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z kilkoma redakcjami lokalnych mediów zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Od 14.00 do 18.00 koniecznie trzeba zabrać ze sobą dużo dobrego humoru!

  Ci  wszyscy , którzy przyjdą w tym dniu na basen letni przy ulicy Śląskiej, oprócz normalnego tradycyjnego wypoczynku i pływania od godziny 14.00 będą mogli wziąć udział w grach i zabawach (lotki, przeciąganie liny, strzały na małe bramki) oraz jako kibice i uczestnicy  w Eliminacjach do Otwartych Mistrzostwach Świdnicy w Dorosłe Piłkarzyki, do udziału w których zaprasza Swidnica24.pl. Dla Państwa rozstawimy specjalne, dmuchane boisko!

  Będzie również pokaz ratownictwa wodnego, mecz piłki wodnej z udziałem zawodników ŚKPR Świdnica i drużyny ratowników wodnych, mini turniej piłki nożnej oraz mini turniej siatkówki.  – W czasie pokazów ratownictwa wodnego z udziałem m.in. Marcina Sarny, wielokrotnego Mistrza i Rekordzisty Polski w pływaniu z monopłetwą, będzie można zobaczyć i spróbować swoich sił w m.in. skokach ratowniczych, holowaniu tonącego, pomocy przedmedycznej, czy pokazach wybranych konkurencji sportowo-wyczynowego ratownictwa wodnego, które staje się prężnie rozwijającą się  dyscypliną sportu– mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Edmund Frączak. Drużyny chętne do wzięcia udziału w Turnieju w Dorosłe Piłkarzyki oraz Turnieju Siatkówki zapraszamy do zapisania się na OSIRze od 8 do 12 sierpnia w godzinach od 12.00 do 16.00.

  Takiej okazji do letniej zabawy nie można przegapić!

  Poprzedni artykułPłonie hala przy Fabrycznej [FOTO]
  Następny artykułBus utknął na Krymie