Zmiany w Polonii

  2

  Nadchodzi czas zmian w składzie kadry kierującej działaniami Biało-Zielonych. W czwartek 28 lipca współpracę z klubem zakończył dotychczasowy dyrektor spółki akcyjnej Polonia Świdnica – Tomasz Jamróg. Po niespełna roku działalności w Polonii postanowił nie przedłużać umowy.

  Jak sam stwierdził: Moja wizja prowadzenia klubu jest znacząco odmienna od strategii obecnego prezesa Mariusza Witkowskiego. W związku z tym postanowiłem nie przedłużać umowy ze spółką akcyjną Polonia Świdnica. Cieszę się, że mogłem pracować w klubie i robić to, co naprawdę lubię. Biało-Zielonym życzę jak najlepiej i na pewno w przyszłości postaram się pomóc Polonii, ale nie chcę być wiązany z decyzjami obecnego zarządu. Ufam, że niebawem będziemy mogli świętować połączenie świdnickich drużyn piłkarskich w jeden silny ośrodek szkoleniowy. Dziękuję przy tym za pomoc i życzliwość wszystkim, z którymi miałem okazje współpracować.

  Są zmiany także w zespole. Jarosław Lato, były piłkarz Polonii Warszawa i Jagielonii Białystok podpisał kontrakt z Polonią Świdnica. Kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2013 roku. Piłkarz wystąpił w 186 meczach, w których zdobył 15 bramek. Zdobywał takie puchary jak puchar krajowy oraz puchar ligi z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski, a z Jagielonią Białystok superpuchar.

  Natomiast testowany od dłuższego czasu golkiper Miedzi Legnica Bartosz Lisowski nie zostanie piłkarzem Polonii Świdnica w sezonie 2011/2012. Jak twierdzi Mariusz Witkowski, prezes klubu na naszym celowniku jest jeszcze jeden bramkarz, jednak na razie jeszcze za wcześnie by podawać jakiekolwiek konkrety. – Dzisiaj najprawdopodobniej rozstrzygnie się sprawa kolejnych czterech zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani – Adama Łagiewki, Michała Starczukowskiego, Adama Chmiela i Patryka Szokało – mówi Mariusz Witkowski, prezes Polonii Świdnica.

  /informacje ze strony klubu/

  Poprzedni artykułPolicjanci w mercedesach
  Następny artykułKandydaci PO zatwierdzeni