Kolejny już raz okradziono starszą kobietę. Tym razem mężczyzna podając się za pracownika zakładu energetycznego wszedł do mieszkania 85-letniej kobiety, po czym wykorzystał jej nieuwagę i ukradł ponad 4 tysiące złotych i dowód osobisty. Zdarzenie miało miejsce 16 lipca w Świdnicy. Policja apeluje o rozwagę do osób starszych o zachowanie szczególnej ostrożności w takich sytuacjach.
Dzień później, w miejscowości Bagieniec gmina Jaworzyna Śląska zatrzymano złodzieja, który z jednej z budów ukradł agregat prądotwórczy i przewody elektryczne. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to 1200 złotych. Podczas prowadzonych czynności mężczyzna przyznał się do dwóch podobnych włamań.



![Tak będzie wyglądać nowe osiedle w Świdnicy? TBS szykuje się do kolejnej inwestycji [WIZUALIZACJE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/TBS-osiedle-Izerska-wizualizacje-2-238x178.jpg)


![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)



