Pierwsza wyprawa zakończona

  4

  Zakończyła się wyprawa “Inteleko.pl przez Polskę”, podczas której kolorowy bus świdnickiej ekipy przejechał Polskę dookoła i pokonał ponad 3 tys km i co najważniejsze ani razu ich nie zwiódł. Teraz świdniczanom pozostało tylko odliczanie dni do wyprawy na Wschód.

  Oto jak Wojtek, Karol i Michał wspominają wyprawę dookoła Polski. – W 17 dni przejechaliśmy całą Polskę. Jeździliśmy konno na lotnisku w Szemudzie, byliśmy w domu postawionym na dachu, spaliśmy na dziko na piaszczystych plażach Bałtyku, pływaliśmy kajakami w Borach Tucholskich, walczyliśmy w Laserowego Paintballa w Bydgoszczy, eskortował nas klub motocyklistów we Włocławku, żeglowaliśmy po Wiśle, biegaliśmy w zorbingowych kulach na Mazurach. Szaleliśmy na wesołym miasteczku na jeziorem Białym, podziwialiśmy Tatry, straszyły nas duchy w Ogrodzieńcu i zobaczyliśmy wiele niesamowitych miejsc. W każdym miejscu spotykaliśmy się z olbrzymią życzliwością i otwartością ludzi, spotkaliśmy się z wieloma innymi busami i setkami pozytywnie zakręconych ludzi, którzy zaprosili nas do siebie, zapewnili dach nad głową, zorganizowali wielkie imprezy i sprawili, że nigdy nie zapomnimy odwiedzonych miejsc.

  Z większością spotkanych ludzi robiliśmy sobie nasz tradycyjny “foto jump” – w sumie skoczyło z nami co najmniej 112 osób w 31 miastach. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do wyprawy do Istambułu, Lenovo East Trip.

  Więcej zdjęć i szczegółów dotyczących dwóch wypraw znajdziecie pod adresem www.busemprzezswiat.pl

  Poprzedni artykułZłodzieje nie mają wakacji
  Następny artykułPijany weekend na drogach