Wyjeżdżają na wakacje…

  2

  Sezon wakacyjny w pełni. Wyściskani przez rodziców, obdarowani prezentami przez Rzecznika Praw Dziecka i zaopatrzeni w listę dobrych rad oraz ostrzeżeń podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych Serce wyruszyli na wypoczynek do Karpacza. Wyjazd zasponsorowali wspólnie jeden ze świdnickich przedsiębiorców oraz Urząd Miejski. A już za 2 tygodnie w letnią podróż pojadą dzieci z Żarowa, których wyjazd opłaci Kuratorium Oświaty i  Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Świdnickie dzieci będą wypoczywać i wędrować po Karkonoszach do 9 sierpnia. 40 maluchów zamierza wejść na Śnieżkę, zwiedzić świątynię Wang, ale przede wszystkim obejrzeć miasteczko westernowe i park dinozaurów. Może uda się pozjeżdżać na letnim torze saneczkowym? Nawet jeśli będzie kiepska pogoda, o nudzie nie może być mowy. Grupa ma ze sobą sprzęt sportowy, gry i śpiewniki. O dobrą zabawę i bezpieczeństwo zadba czworo opiekunów.

  Dzieci z ubogich żarowskich rodzin od 15 sierpnia przez 2 tygodnie będą wypoczywać nad morzem. Nad dobrą zabawą czuwać będą harcerze z hufca w Żórawinie.

  asz

  [photospace]

  Poprzedni artykułMuzyczny trans do rana
  Następny artykułPolecamy: „Sztuka umiaru” Dominique Loreau