Ruszają zapisy na regaty

  0

  IX Regaty „Książęcy Szkwał 2011” o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego w klasie OMEGA w systemie przesiadkowym zaplanowano w dniach 16-18 września. Tegorocznymi organizatorami regat jest ponownie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” przy współpracy Świdnickiego Klubu Żeglarskiego „Qbryg”.

  Wpisowe od załogi biorącej udział w regatach dzięki dofinansowaniu miasta Świdnica wyniesie 80 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 110 zł od osoby. Noclegi w cenie od 280 zł (4 osobowe domki) – 320 zł (5 osobowe) za dwa noclegi z pełnym węzłem sanitarnym. Na regaty mogą się również wybrać kibice. Dla nich zorganizowany zostanie turniej piłki siatkowej oraz możliwość korzystania ze sprzętu pływającego (rowery wodne). W programie przewidziano również biesiadę żeglarską przy ognisku.

  Na jezioro w Sławie w województwie lubuskim wypłynąć może ok. 20 łodzi. Zgłoszenia od osób, które chcą wziąć udział w regatach przyjmowane są do 5 września w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy (tel. 74 852 02 90, ul. Wewnętrzna 2).

  Pobierz

  Deklaracja startu w regatach

  Program regat

  Poprzedni artykułZ wizytą w Tendring
  Następny artykułBędziemy mieć swojego senatora?