Początek wakacji w MDK

  0

  Pierwszy tydzień wakacji w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach już za nami. Każdy dzień był pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. A to za sprawą dzieci pełnych energii oraz instruktorów pełnych pomysłów.

  Pierwszego dnia przywitali dzieci i rodziców Zastępca Burmistrza Miasta Zbigniew Opaliński oraz pracownicy MDK wraz z instruktorami. Wtedy się zaczęło – zajęcia integracyjne w celu zapoznania dzieci ze sobą i z opiekunami, język angielski na rozgrzewkę, odbicie rączek na pamiątkowym plakacie i do dzieła!

  Dzieci podzielone na grupki każdego dnia uczestniczyły w warsztatach plastycznych, muzycznych, tanecznych i Funenglish. Nie zabrakło też zajęć relaksacyjnych i zabaw na ogrodzie. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak zajęcia z Panią Mishele z Indonezji – praktykantką z Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC.

  Piątek był dniem pełnym przygody – spacer do lasu w okolicach Zamku Cisy zakończył się ogniskiem przygotowanym wspólnie z dziećmi. Wróciliśmy z uśmiechem na ustach i ciekawością na to, co przyniesie następny tydzień.

  [photospace]

  Poprzedni artykułCiemności egipskie na Westerplatte
  Następny artykułZmiany w handlu