Place zabaw z Nivea

  2

  Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Z powiatu świdnickiego do konkursu przystąpiły wszystkie gminy tj.: Gmina Miasto Świdnica, Gmina Świdnica, Gmina Jaworzyna Śląska, Gmina Strzegom, Gmina Świebodzice, Gmina Dobromierz, Gmina Marcinowice i Gmina Żarów.

  Place zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę głosów oraz dopełnią wszystkich formalności związanych ze złożeniem dokumentacji zgłoszonej lokalizacji. Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w czasie głosowania internautów trwającego od 6 czerwca do 31 października. Głosowanie zostało podzielone na IV etapy, w których zwycięża pierwsze 25 placów z największą liczbą głosów.

  Zachęcamy mieszkańców powiatu świdnickiego do oddawania swoich głosów na wybraną przez siebie lokalizację. Głosować można codziennie w ciągu 24 godzin można oddać jeden głos.

  Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater. Im więcej oddanych głosów tym wyżej w rankingu znajduje się danych internauta. Klasyfikacja odbywa się na dwóch szczeblach:

  1. Lokalny Bohater danego placu zabaw
  2. Lokalny Bohater generalnej klasyfikacji

  Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i takiej samej liczby punktów do generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

  Szczegółowe zasady głosowania znajdują się w Regulaminie Głosowania zamieszczonym w serwisie www.nivea.pl

  Poprzedni artykułPogotowie powodziowe w Świebodzicach
  Następny artykułŚlęża nadaje cyfrowo